Code Signing Certificate

GoGetSSL™ Code Signing SSL

GoGetSSL Kod İmzalama SSL , piyasadaki en esnek ve uygun fiyatlı kod imzalama sertifikalarından biridir.
Hem bireyler hem de şirketler tarafından yazılımlarını dijital olarak imzalamak için kullanılan bu ürün, yayıncı kimliğini öne çıkarır ve bilgisayar korsanlarının orijinal kodu değiştirmesini engeller.

DigiCert Kod İmzalama Sertifikası

Digicert kod imzalama sertifikası, yazılımınızın güvenliğini sağlamak için kodunuzun bütünlüğünü ve endüstri standardı şifrelemesini doğrulamak için dijital imza kullanır; bu da kullanıcılarınıza yazılımın veya uygulamanın indirilebileceğini ve değiştirilmediğini söyler.

Certum Cloud Ev Kod İmzalama Sertifikası 1 Yıllık

Cloud EV Kod İmzalama Sertifikası, yazılım yazarlarının kodlarını/programlarını/uygulamalarını dijital olarak imzalamalarını sağlayan bir araçtır.
Sertifika, Microsoft SmartScreen Filtresi uyarı mesajının derhal kaldırılması da dahil olmak üzere tüm Microsoft gereksinimlerini karşılar.
Yazılımınızı bir Certum Cloud EV Kod İmzalama Sertifikası ile güvence altına alarak, ürünlerinizi yetkisiz erişime ve hırsızlığa karşı koruyabilir ve ayrıca SmartScreen ® Uygulama İtibarından gelen uyarı mesajları riskini en aza indirebilirsiniz.
Usb Token Gerek Duymaz

DigiCert EV Kod İmzalama Sertifikası

DigiCert Ev Kod İmzalama Sertifikası

Symantec Code Signing Certificate

Inform your users that your company’s code has been verified by the world-renown leader in web security; Symantec. Your customers will know that your company’s code is safe from modification, re-hosting, and impersonation by other, malicious 3rd parties. View Full Product Details