Malicious Apps In Play Store

VMware Müşterilerinin Güvenlik İşlemlerini Basitleştirecek

Dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan Bitdefender Antivirüs, sanallaÅŸtırılmış ortamlar için güvenlik saÄŸlayan Bitdefender GravityZone ürününün VMware Cloud Marketplace’te kullanıma sunulduÄŸunu duyurdu.
 
VMware Cloud Marketplace, VMware müÅŸterilerinin, genel, özel ve karma bulut ortamlarında VMware tabanlı platformlar için onaylanmış üçüncü taraf çözümleri keÅŸfetmelerini ve dağıtmalarını saÄŸlamaktadır. VMware Cloud Marketplace’te kullanılabilir olan Bitdefender GravityZone, VMware sunucularına ve sanal masaüstü altyapısına (VDI), ÅŸirket ve bulut ortamında sürekli ve verimli bir ÅŸekilde koruma sunacak.

VMware Cloud Marketplace’te Bitdefender GravityZone ürününün yer almasıyla birlikte birçok kurum, sanal masaüstü altyapısı, kurum içindeki sunucuları ve AWS’deki VMware Cloud için verimlilik ve çeviklik saÄŸlayan ödüllü bir korumaya sahip olacak. Bitdefender GravityZone, yeni nesil savunmalara ek olarak VMware müÅŸterilerine tüm hibrit bulut ortamları için tek bir güvenlik yönetimi noktası sunarak güvenlik iÅŸlemlerini basitleÅŸtirip kapsamlı görünürlük saÄŸlıyor ve bulut altyapıları arasındaki güvenlik politikası tutarlılığını da mümkün kılıyor.

 

Bitdefender ile Çalışmaktan Heyecan Duyuyoruz

GravityZone'un VMware Cloud Marketplace'te kullanılabilir olmasından dolayı heyecanlı olduklarını belirten Bitdefender Ürün Yönetimi, Veri Merkezi ve Bulut GüvenliÄŸi Direktörü Andrei Florescu, “VMware müÅŸterilerinin güvenliÄŸini maksimize edecek ve güvenlik yönetimini otomatikleÅŸtirecek olan Bitdefender GravityZone, VMware altyapısı için yatırım getirisini artırarak güvenlik ve operasyonel verimlilik ile altyapı performansı ikilemini çözme konusunda da yardımcı olacak.” ifadelerinde bulundu.
 
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan VMware Bulut Hizmetleri Genel Müdürü Milin Desai de Bitdefender GravityZone ürününün Vmware Cloud Marketplace’te yerini almasından son derece memnun olduklarını belirterek, “GravityZone gibi doÄŸrulanmış teknolojiler, IT ekiplerinin maliyetlerinin düÅŸmesine, verimliliÄŸin artmasına ve bulut ortamlarında operasyonel tutarlılığın oluÅŸmasına olanak saÄŸlıyor. MüÅŸterilerimizin bulut yatırımlarından tam anlamıyla yararlanmalarını saÄŸlamak için Bitdefender gibi ortaklarla birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz.” ifadelerinde bulundu.
 
e-Haber Ajansı (e-ha)

Etiketler

#güvenlik